Ligi
Format kurs贸w
NOWY: Bukmacherzy
U偶ywamy plik贸w cookie. Przegl膮daj膮c nasz膮 stron臋, zgadzasz si臋 z nasz膮 polityk膮 plik贸w cookie. Polityka prywatno艣ci i plik贸w cookie

Aurora Desio - Daniela Zapata Typy

Od艣wie偶a膰
Zako艅czone 01/12 12:00

Przegl膮d meczu

W tym artykule korzystamy z danych statystycznych, aby zapewni膰 dok艂adn膮 prognoz臋 nadchodz膮cego meczu koszyk贸wki pomi臋dzy Aurora Desio a Daniela Zapata. Ta informacja zainteresuje entuzjast贸w zak艂ad贸w sportowych. Zawody odb臋d膮 si臋 w W艂ochy kategorii Mistrzostwa W艂och. Serie B i rozpocznie si臋 o 12:00 w dniu 01.12.

Przepowiednie mecz贸w

Po dok艂adnej analizie statystyk Aurora Desio i Daniela Zapataustalili艣my, 偶e Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2 to najlepszy wyb贸r do obstawiania nadchodz膮cego meczu.

01/12/2024

Aurora Desio

12:00

Daniela Zapata

Bet:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 2

Miejsce Zak艂ad

H2H i poprzednie wyniki

W tej chwili Aurora Desio i Daniela Zapatagrali ze sob膮 1 razy. 艢rednio Aurora Desio zdobywa 72 goli na mecz, podczas gdy Daniela Zapata zdobywa 72. Jest r贸偶nica bramek w tych meczach mi臋dzy dwoma zespo艂ami wynosi 72-68. Aurora Desio wygra艂 mecze 1, a Daniela Zapata wygra艂 0.

艁eb w 艂eb

Wygrywa
Wygrywa
2
2

Kto wygra?

Zag艂osuj, aby zobaczy膰 wynik
Aurora Desio
AUR - %
Daniela Zapata
BAK - %

Aurora Desio przegl膮d

W 10 meczach, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, Aurora Desio odni贸s艂 4 zwyci臋stw i 6 przegranych. W tych meczach Aurora Desio zdoby艂 749 punkt贸w i straci艂 727. 艢rednia w klubach 74.9 punkt贸w na mecz i straconych 72.7 punkt贸w. W rezultacie Aurora Desio osi膮gn膮艂 艂膮cznie 147.6 zdobytych i straconych punkt贸w.

Daniela Zapata przegl膮d

Dru偶yna koszyk贸wki Daniela Zapata rozegra艂a mecze 10, dla kt贸rych dost臋pne s膮 statystyki, wygrywaj膮c mecze 5 i przegrywaj膮c 5. We wszystkich tych meczach dru偶yna zdoby艂a 808 punkt贸w i straci艂a 854. 艢rednio w ka偶dym meczu 10 dru偶yna Daniela Zapata zdoby艂a 80.8 punkt贸w i straci艂a 85.4 punkt贸w. Og贸lnie Daniela Zapata uzyska艂o 艣rednio 166.2 punkt贸w na mecz w po艂膮czeniu z zdobytymi i straconymi punktami.

Ranking

Zesp贸艂 G Z S SP P
11. Aurora Desio
13 7 6 997:980 14
15. Bakery Pyatsenza
11 4 7 883:959 8

Wskaz贸wki dotycz膮ce zak艂ad贸w

Aurora Desio

5 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Daniela Zapata

5 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Daniela Zapata

2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Daniela Zapata w 2 kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z2

Aurora Desio

5 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 3. kwarcie

Daniela Zapata

5 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 3. kwarcie

Daniela Zapata

2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Daniela Zapata w 3 kwarcie

Postaw:1x2 - 3 kwarta艂 - Z2

Aurora Desio

5 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 4. kwarcie

Daniela Zapata

5 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 4. kwarcie

Daniela Zapata

2 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czonych zwyci臋stwem Daniela Zapata w 4 kwarcie

Postaw:1x2 - 4 kwarta艂 - Z2

Aurora Desio

4 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Aurora Desio

1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Aurora Desio

Daniela Zapata

5 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Daniela Zapata

1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Daniela Zapata

Postaw:Zwyci臋zca - Zesp贸艂 1

Aurora Desio

6 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich rozgrywkach zako艅czonych pora偶k膮

Daniela Zapata

3 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich turniejach zako艅czonych jej zwyci臋stwem

Daniela Zapata

1 / 2 ostatnich mecz贸w pomi臋dzy dru偶ynami zako艅czy艂o si臋 zwyci臋stwem Daniela Zapata

Postaw:1x2 - Z2

Aurora Desio

5 / 10 ostatnich mecz贸w Aurora Desio we wszystkich turniejach zako艅czonych zwyci臋stwem w 2. kwarcie

Daniela Zapata

5 / 10 ostatnich mecz贸w Daniela Zapata we wszystkich turniejach zako艅czonych pora偶k膮 w 2. kwarcie

Postaw:1x2 - 2 kwarta艂 - Z1